FRML
Nawigacja
Aktualnie online
» Gości online: 1

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 17
» Najnowszy użytkownik: Viper
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

14-05-2017 13:11
Dzięki Uśmiech 5.05 było pole ryżowe. Byłem dzisiaj, dojazd dobry, trawa duża, ziemia wilgotna, w niektórych miejscach jeszcze mokra i miękka, ale dało się polatać, choć start, a zwłaszcza ląd

13-05-2017 13:14
Byłem 3 maja . Dojazd był OK. Pas startowy miękki bez kałuż, trawa dość wysoka. Stan lotniska możesz zobaczyć na ostatnim filmie w mojej relacji o Bellu 222. Moze ktoś ma nowsze informacje.

12-05-2017 19:22
Witam Szanownych Kolegów Uśmiech Czy ktoś się orientuje, czy droga dojazdowa obeschła i przede wszystkim czy łąką jest sucha i można latać? Pozdrawiam Marcin

01-12-2016 07:54
Ano smutne. 57 lat. Wydawało by się, że to jeszcze nie Jego czas...

27-11-2016 15:01
smutne....

Archiwum shoutboksa
Fundacja Rozwoju Modelarstwa Lotniczego

FUNDACJA ROZWOJU MODELARSTWA LOTNICZEGO

Witamy serdecznie.
Fundacja Rozwoju Modelarstwa Lotniczego jest społeczną inicjatywą skupiającą wszystkich którym nie obce są sprawy Małego Lotnictwa.
Modelarstwo to pasja, wypoczynek, rozwój politechniczny każdego z nas, nie zależnie od wieku, czy mały czy duży model i jego właściciel.
Zawiązanie uregulowanej formy prawej pozwoliło nam skutecznie zadbać i rozwiązywać problemy przed którymi stajemy na co dzień. Sprawy tego gdzie latać, gdzie się spotkać, gdzie dzieci i młodzież zarażona modelarstwem może realizować swoje zainteresowania zawsze były i nadal są w Naszym Kraju problemem. Mamy nadzieję że chociaż w części starania Naszej Fundacji pomogą w ich rozwiązywaniu, a także w tym aby było ich coraz mniej, niech Małe Lotnictwo będzie wreszcie zauważane w każdej lokalnej społeczności – niech każdy ma możliwość realizowania swojej modelarskiej pasji – jedno jest pewne aby tak było musimy sprawy brać w swoje ręce – zapraszamy Wszystkich – wspólnie można więcej :)

Informacje organizacyjne na 2016 rok.